Menu
Your Cart

Elite Lara Hotel

Lara Elite otelimiz Antalya’nın önemli turizm ve alışveriş cazibe merkezi olan Lara’nın Kundu bölgesindedir. 8.000 m² alan üzerine kurulu olan tesis ,denize 500 m.mesafede olup, kendine ait özel plajına özel servis ile düzenli servis yapılmaktadır.

Odalar

Tüm odalarda split klima sistemi, minibar,emanet kasa , uydu yayını, lcd televizyon, direkt hatlı telefon ,wifi, saç kurutma makinesi, balkon bulunmaktadır.

Restoran ve Barlar

Türk ve dünya mutfaklarından oluşan zengin açık büfeye sahip unutulmaz lezzetler yaşatacak Ana restoranımız, Sabah kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemeklerinde değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Elite Lara Hotel

Lara Elite otelimiz Antalya’nın önemli turizm ve alışveriş cazibe merkezi olan Lara’nın Kundu bölgesindedir. 8.000 m² alan üzerine kurulu olan tesis ,denize 500 m.mesafede olup, kendine ait özel plajına shuttle ile düzenli servis yapılmaktadır. KONUM: Aksu : 10 km Antalya Hava Limanı : 14 km Şehir Merkezi : 27 km Taxi : 24 saat Taksi hizmeti bulunmaktadır Ulaşım : Şehir merkezine halk otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır

.